Zažij Plzeň: Interaktivní česko-německá prohlídka města

Pro program Evropského hlavního města kultury připravilo Koordinační centrum česko-německých výměn mládeže TANDEM interaktivní česko-německé prohlídky města. Díky podpoře podpory Česko-německého fondu budoucnosti, organizace Plzeň 2015 a Plzeňského kraje projekt dál pokračuje. 

Pokud se chystáte do Plzně, nebo čekáte návštěvu německých přátel, využijte nabídky a poznejte město zábavnou a poutavou formou za pomoci mladých Plzeňanů, většinou studentů místní univerzity!

Průvodce seznamuje návštěvníky interaktivní formou s nejzajímavějšími částmi historického centra města Plzně. Účastníci jsou zapojováni prostřednictvím prvků jazykové animace, úkolů a her tak, aby pro ně prohlídka byla nejen poznáním, ale především zábavou. Skupina zůstává po celou dobu prohlídky pohromadě. 

Doba trvání je přibližně 90 minut. 

Prohlídka je vhodná pro české, německé a smíšené česko-německé školní a mimoškolní skupiny mládeže, ale i pro všechny, kteří mají zájem o nevšední přístup k prezentaci historie, kultury a jazyka. Celý program je vždy přizpůsoben věku, jazykovým schopnostem a jiným potřebám a požadavkům skupiny. 

Pro smíšené česko-německé skupiny je program díky financování z Česko-německého fondu budoucnosti zdarma. Ostatní skupiny dle ceníku uvedeného na webu http://www.zazijplzen.eu/prohlidky

 

Procházku si objednejte zde: http://www.zazijplzen.eu/poptavka

 

Partneři