V Plzni se s Treffpunktem loučily tisíce lidí

Po třech letech končí evropský projekt česko-bavorské platformy Treffpunkt. Na poslední setkání, které se konalo v DEPO2015 v termínu 16. -19. 5.2019, dorazily zhruba čtyři a půl tisíce lidí.

Přátelská atmosféra, která tady panovala poslední dny, provázela celý projekt a my ho hodnotíme velmi kladně. Zájem ukázal, že v projektu česko-bavorských festivalů a setkání má určitě cenu pokračovat.  V letošním roce byla tato akce poslední, ale pro pokračování uděláme, co bude v našich silách a peněženkách. Případní sponzoři jsou více než vítáni,“ konstatuje ředitel DEPO2015 Jiří Suchánek.

Ještě až do konce května zůstávají na Fakultě designu a umění vystaveny fotografie mladých českých a německých talentů, které se pod názvem FOTOKA představily začátkem roku v Regensburgu a nyní v Plzni.

Děkujeme všem návštěvníkům, umělcům a účinkujícím, kuchařům, výčepním i obsluze, technikům, produkčním, hasičům a záchranným složkám a všem dalším, kdo se zasloužili o příjemné zážitky během celého trvání projektu Treffpunkt!

Všechny fotografie z akce si můžete prohlédnout na facebooku.

Partneři